Wpisz czego szukasz?

Zespół

Robert Borkowski

Robert Borkowski

Wspólnik / Radca prawny
  • +48 506 026 188
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa przewozowego krajowego i międzynarodowego (Konwencja CMR) prawa spółek, świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności Spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

Specjalizacja:

Prawo przewozowe krajowe jak i międzynarodowe (Konwencja CMR), prawo gospodarcze, wsparcie podmiotów gospodarczych przy negocjacji i realizacji projektów inwestycyjnych w tym w szczególności przygotowywania umów handlowych jak również w kontakcie z kontrahentami. Biegle włada językiem angielskim.

Wykształcenie i doświadczenie:

Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Radca prawny Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach w tym w jednej z największych firm zajmujących się przewozem, spedycją i składowaniem towarów oraz produkcyjnej. Radca prawny z doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowym przedsiębiorstwem w którym pełni obecnie funkcję Wiceprezesa Zarządu.