Wpisz czego szukasz?

Zespół

Justyna Bokauszyn

Justyna Bokauszyn

Wspólnik / Radca prawny
  • +48 668 286 326
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego i gospodarczego, prawa administracyjnego, w tym postępowania przed sądami administracyjnymi, świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz podmiotów z sektora finansów publicznych, w tym w szczególności jednostek samorządu terytorialnego.

Specjalizacja:

Prawo cywilne i procedura cywilna, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i procedura administracyjna oraz sądowoadministracyjna. Posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim.

Wykształcenie i doświadczenie:

Ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, stypendystka Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz  rocznego Programu Sokrates/Erasmus na Uniwersytecie Humboldt-Universität w Berlinie. 

Radca prawny Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Doświadczenie zdobywała w pracy w urzędzie oraz kancelarii adwokacko – radcowskiej, w której zajmuje się prowadzeniem procesów z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego oraz obsługą prawną przedsiębiorców i podmiotów sektora finansów publicznych.